Facebook Youtube

probiotyki ginekologiczne

Problem infekcji intymnych dotyka aż 80% kobiet znacznie obniżając komfort codziennego życia. Aby uchronić się przed nieprzyjemnymi dolegliwościami okolic intymnych, a także kompleksowo zadbać o zdrowie intymne, warto sięgać po probiotyki ginekologiczne. trilac lady® to doustny synbiotyk ginekologiczny, który dla maksymalnego efektu, zawiera połączenie aż 7 miliardów CFU* opatentowanych szczepów bakterii kwasu mlekowego dla utrzymania i przywrócenia prawidłowej mikroflory układu urogenitalnego.

trilac lady® wyróżnia skład jakościowy preparatu – zastosowane szczepy w największym stopniu spełniają kluczowe kryteria dla przeciwdziałania i wspomagania leczenia infekcji grzybiczych i bakteryjnych pochwy co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

trilac lady® ze względu na swoje właściwości, zaleca się stosować w celu odbudowy prawidłowej flory bakteryjnej układu urogenitalnego przy wtórnych, nawracających infekcjach intymnych jak również w trakcie i po zakończeniu przyjmowania antybiotyków i leków przeciwgrzybiczych. Ponadto ten innowacyjny probiotyk ginekologiczny polecany jest także w profilaktyce do uzupełniania właściwej flory pochwy dla kobiet stosujących antykoncepcję, narażonych na infekcje intymne w częstych podróżach jak również podczas korzystania z basenu, sauny czy jacuzzi. Niemniej ważne zastosowanie trilac lady® znajduje u kobiet w trakcie menopauzy w trosce o zdrowie intymne. Probiotyk dla kobiet trilac lady® to skuteczna odbudowa i utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy dla zdrowia okolic intymnych.